ЦІКАВІ ГОСТІ КЛУБУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – ВЧИТЕЛІ З АМЕРИКИ

10 жовтня на засіданні Клубу англійської мови ми вітали гостей – Стіва Васюру та Джефа Мілтона, добровольців Корпусу Миру. Учасники клубу змогли поспілкуватися, поставити запитання та почути змістовні, цікаві, щирі та дотепні відповіді американців, які працюють в Україні вже два роки.

DSC_266711

Крім розповіді про свій педагогічний досвід гості поділилися враженнями про Україну – а вони побували в самих віддалених куточках – та розповіли про сприйняття культури, звичаїв. Перебуваючи в іншій країні, особливо віддаленій, людина завжди відчуває певний “культурний шок”. З гумором та доброзичливістю гості клубу поділилися секретами свого сприйняття: українці більш вибагливі у одязі, занадто серйозні при першому знайомстві, що спочатку може видатися новачку-іноземцю як недоброзичливість чи навіть ворожість, та відстань при спілкуванні між людьми дуже мала. Нахвалюючи українську кухню, зовсім не готові до холодцю. Що ж – намотаймо на вус!

DSC_267311

" data-title="ЦІКАВІ ГОСТІ КЛУБУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – ВЧИТЕЛІ З АМЕРИКИ">