СВІЖЕ ПОВІТРЯ І КЛАСИКА АНГЛІЙСЬКОЮ – ЧУДОВЕ ПОЄДНАННЯ!

Здобувачі освіти 3 курсу 33 групи ОС «Бакалавр» факультету іноземних мов разом з викладачем навчального курсу Практика усного та писемного мовлення доцентом Іриною Постоленко провели заняття на свіжому повітрі, вивчаючи класику англійської літератури. Заняття з домашнього читання є вагомим елементом вивчення англійської мови, адже читання літератури англійською мовою допомагає не лише збагатити словниковий запас, а й покращити знання з літератури, історії, географії та культури.
Студенти з великим задоволенням читають книгу «Шафа» британської письменниці Роуз Тремейн, яка є однією з кращих британських романістів. Це надзвичайно цікава і захоплива історія про життя письменниці, політичної активістки Еріки Марч. В романі показано життя у Парижі та Лондоні під час І та ІІ світових війн та післявоєєний період. Книга є надзвичайно актуальною за своєю тематикою нині, адже в Україні війна, і багато історій, зображених в романі, переплітаються з нинішніми подіями.
Особливо цікаво читати та обговорювати художню літературу англійською мовою на свіжому повітрі. Заняття, проведене у чудовому парку, коли навколо весняна краса та свіже повітря, сприяє кращому опануванню англійської мови. Викладачі факультету використовують різні форми проведення занять, адже головне завдання – зацікавити та мотивувати студентів вивчати іноземні мови, адже навчання має бути цікавим, легким та результативним.

" data-title="СВІЖЕ ПОВІТРЯ І КЛАСИКА АНГЛІЙСЬКОЮ – ЧУДОВЕ ПОЄДНАННЯ!">