СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЛЕКСИКОЛОГІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

27 травня 2024 р. відбулося заключне засідання студентської проблемної групи «Сучасні тенденції розвитку лексикології англійської мови» (керівник – д-р пед. наук, проф. Білецька І.О.), в якій у 2023-2024 н.р. брало участь 9 здобувачів ОС «бакалавр» та ОС «магістр» факультету іноземних мов. Всього упродовж навчального року відбулося 14 засідань, на яких презентувалися й обговорювалися різноманітні проблеми англійської етимології, морфології, семасіології, фразеології, лексикографії як розділів лексикології. Крім того, члени проблемної групи удосконали свої навички щодо застосування методів лінгвістичних досліджень, підготовки й оформлення малих за обсягом наукових праць, правил оформлення цитувань та укладення бібліографії та дотримання правил і принципів академічної доброчесності. Староста групи здобувачка вищої освіти 4 курсу Анастасія Лещенко зазначила, що результати молодих науковців представлено на 2 міжнародних (6 осіб), 2 всеукраїнських (4 особи) науково-практичних конференціях та 1 науково-методичному семінарі (8 осіб) та опубліковано в 12 тезах доповідей. Керівник та староста студентської проблемної групи «Сучасні тенденції розвитку лексикології англійської мови» констатували, що робота, запланована на 2023-2024 н.р., виконана у повному обсязі.

" data-title="СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЛЕКСИКОЛОГІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">