СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ

Нема на світі більшого добра,
Ніж та земля, яка нас народила,
Скупала в руті-м’яті, любистках
І на добро усіх благословила….

На початку березня кожного року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відзначають Шевченківські дні. Цьогоріч перший тиждень березня присвячений святкуванню 205-ї річниці з дня народження великого сина українського народу – Т.Г.Шевченка. 4 березня студенти-декламатори, юні поети і викладачі факультету іноземних мов долучилися до акції «Відкритий марафон «Шевченківські читання», яка була приурочена визначному творчому шляху та неоціненному доробку Великого Кобзаря. Урочистість зібрала усіх небайдужих до світлого слова Шевченкового та дозволила вкотре насолодитись унікальною поезією великого поета.

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ">

Нема на світі більшого добра,
Ніж та земля, яка нас народила,
Скупала в руті-м’яті, любистках