Студентка 4 курсу факультету іноземної філології Ставчук Наталія Василівна, яка навчається за спеціальністю: «Філологія. Мова та література (англійська). Спеціалізація: німецька мова» отримала стипендію від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst (DAAD)) для проходження літнього навчання у Німеччині в Інституті міжнародних зв’язків (Institut für Internationale Kommunikation e.V.) у серпні 2015р.

daad
Мовний курс складається зі 100 уроків та включає підсумковий іспит з подальшим отриманням мовного сертифікату володіння німецькою мовою на основі загальноєвропейської системи оцінювання рівня володіння іноземною мовою.
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи. Це найбільша у світі організація зі сприяння міжнародному обміну студентами і вченими.
Стипендії пропонуються для відвідування мовних, країнознавчих курсів, а також фахових курсів з німецької мови, які пропонуються державними німецькими ВНЗ або мовними інститутами при ВНЗ.
Основними критеріями відбору для отримання стипендії є попередня академічна успішність апліканта, переконливе обґрунтування важливості проходження стажування, а також знання німецької мови. Знання мови мають відповідати принаймні рівню B1 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, оскільки мовою викладання на курсах є німецька й студенти мають бути спроможними слідкувати за доповідями та працювати у групах.

IMG_Photo
Наталія дуже вдячна декану факультету іноземної філології Бріт Надії Михайлівні, помічнику декана факультету іноземної філології з міжнародної діяльності Грабовому Петру Миколайовичу, старшому викладачу кафедри англійської мови та методики її викладання Коваленку Олександру Васильовичу та викладачу німецької мови Барану Антону Леонтійовичу за допомогу та підтримку під час участі в конкурсі.

" data-title="СТУДЕНТКА ФІФ СТАНЕ УЧАСНИЦЕЮ ЛІТНЬОЇ МОВНОЇ ШКОЛИ В УНІВЕРСИТЕТІ М. БЕРЛІН (НІМЕЧЧИНА)">

daad

IMG_Photo