СТУДЕНТАМ 11 ГРУПИ ФІМ ЦІКАВО ВСЕ!

Завдяки цікавій розповіді Підгорного Олександра Васильовича студенти на годину забули про всі буденні справи й поринули в світ астрономії та географії, пригадали те, як влаштований наш космос і система планет, були зачаровані зоряним небом, астрономічними явищами та цікавими міфами про сузір’я. Отож, відтепер для наших студентів не є проблемою знайти Полярну зірку, сузір’я Великої та Малої Ведмедиці чи зорієнтуватися в сторонах світу по зоряному небу!

" data-title="СТУДЕНТАМ 11 ГРУПИ ФІМ ЦІКАВО ВСЕ!">

Студентські роки запам’ятовуються не лише навчанням, а ще й яскравими походами чи екскурсіями. Саме тому студенти 11 групи факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини разом із куратором, кандидатом педагогічних наук Авчінніковою Галиною Дмитрівною відвідали планетарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, де насправді знаходяться 5 тисяч зірок в одній кімнаті.