EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

СТАЖУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ EMINENCE II (ERASMUS MUNDUS)

Переглядів 7
Розпочалося стажування доцента кафедри англійської мови та методики її викладання Грабового Петра в університеті імені Адама Міцкевича в межах реалізації проекту EMINENCE II.
Університет імені Адама Міцкевича один із найпрестижніших ВНЗ Польщі, в якому навчається близько 50 000 студентів та працює понад 3000 науково-педагогічних працівників.
Програма стажування передбачає реалізацію індивідуально наукового проекту в університеті імені Адама Міцкевича та професійно-фахове стажування, зокрема, зустрічі з провідними фахівцями-лінгвістами, відвідування лекцій, семінарів та тренінгів, проведення відкритих лекцій для студентів університету, участь у міжнародних конференціях.
Реалізація проекту сприятиме як власне особистісному професійному зростанню, так і підвищенню авторитету нашого університету на міжнародному рівні.

IMG_2501 IMG_2426 IMG_2414

" data-title="СТАЖУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ EMINENCE II (ERASMUS MUNDUS)">