Один із важливих етапів вивчення англійської мови – розмовна практика. Спілкування з носіями мови відкриває безліч нових формулювань, які не використовуються на письмі, також надає можливість дізнатися багатогранні ідіоми та сленгові слова живої мови. Відомо, що будь-який процес навчання складається з теоретичної та практичної частини. Так само виходить і з англійською мовою, де теорія є важливою й обов’язково знадобиться, але для здобуття навичок говоріння ніщо не замінить спілкування з носієм мови.

Таку можливість отримали здобувачі вищої освіти під час першої зустрічі із носієм англійської мови волонтером Роном Кейтсом, організованою факультетом іноземних мов 20 травня 2024 року.

Жива комунікація занурює у культуру країни, мову якої ви вивчаєте. Так можна більше дізнатися про звички та побут іноземців, а це — додатковий інтерес та мотивація до навчання. Тому саме на засвоєння міжкультурної компетенції і була спрямована перша, з-поміж серії зустрічей, зустріч-знайомство. Здобувачі освіти різних років навчання та факультетів проявили неабияку активність, жваво задавали питання носію мови та вільно дискутували.

DSCN4179

Факультет іноземних мов запрошує на серію зустрічей із носієм англійської мови, волонтером. Заняття відбуваються тричі на тиждень, у понеділок, середу та п’ятницю, на факультеті іноземних мов. Чекаємо усіх бажаючих зануритися у вивчення мови у процесі живої англійської комунікації у середу 22 травня 2024 р. о 14:20, ауд. 404.

" data-title="СПІЛКУВАННЯ ІЗ НОСІЄМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЗАСВОЄННЯ КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК">

DSCN4179