Speak Up Teens: підбиваємо підсумки

В очікуванні останнього в цьому році Speak Up Teens підбиваємо підсумки та розповідаємо про наш мовний клуб в деталях. Насамперед зазначимо, що наша ініціатива була і є спрямованою на розвиток навичок усної взаємодії, подолання мовного барʼєру та формування соціокультурної компетентності в учнів 9-11 класів.
Головною стратегією опановування англійської мови в нашому клубі стало створення англомовного середовища спілкування, де всі бажаючі можуть поділитися своїми думками, обговорюючи актуальні події в Україні та за її межами.
Під час зустрічей учасники перезнайомились, потоваришували між собою, більшість почали розкриватись з неочікуваного боку.Наші викладачі докладали неабияких зусиль, аби зацікавити учнів та створити легку та невимушену атмосферу, а також уважно підбирали теми для обговорення, аби зібрання були не тільки корисні, а й цікаві. Зокрема, ми розібрали теми «Living in the city vs country», «Law and order», «My beloved country», «Am I good in saving money» та інші.Найголовнішим же нашим здобутком стало набуття ефекту «відчуття мови», коли людина не перекладає слова з української англійською в себе в голові, а може вільно висловлювати думки, незважаючи на помилки та неточності.
Отож, ми бажаємо учасникам не зупинятися на досягнутому та чекаємо всіх охочих на останньому засіданні мовного клубу Speak Up Teens уже наступного тижня!

" data-title="Speak Up Teens: підбиваємо підсумки">