SPEAK UP TEENS – MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!

20 грудня відбулося останнє у цьому році засідання мовного клубу Speak Up Teens.
Учні 9-11 класів мали змогу підбити короткі підсумки 2023 року та

ознайомитися із традиціями святкування Різдва та Нового року у різних країнах світу.
Відомо, що вивчення іноземної мови неможливе без ознайомлення з культурою країн, мову яких ми вивчаємо. Саме тому, учасники обговорили основні відмінності між різдвяними звичаями та традиціями в Україні та за її межами.
Це була чудова нагода не лише попрактикувати мову, але й дізнатись багато цікавого та розширити свої горизонти.
Учні обговорити основні різдвяні страви в Англії та Америці, ознайомилися з рецептами приготування “Christmas pudding”, дізналися чому омелу називають «гілкою поцілунків», довідалися назви різних атрибутів та символів тощо.

Усе це відбувалося у дружній невимушеній атмосфері з використанням інтерактивних вправ, відео та автентичних ресурсів, що сприяли кращому зануренню в англомовне середовище.
Учасники клубу змогли на годинку забути про всі негаразди та пригадати, як це — чекати Різдва та Нового року, обирати подарунки, загадувати бажання, будувати плани на наступний рік та мріяти!

" data-title="SPEAK UP TEENS – MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!">

Учні 9-11 класів мали змогу підбити короткі підсумки 2023 року та