SPEAK UP STUDENTS: СПІВПРАЦЯ ІЗ НОСІЄМ МОВИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Що таке успіх? Успіх – це не те, що ми маємо, а ким стаємо в результаті. “Успіх — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму” (Вінстон Черчилль). Успіх – це поняття, яке може мати різне значення для різних людей. Однак, у загальному розумінні, успіх ототожнюється із досягненням мети, яку людину поставила перед собою, включаючи професійні чи фінансові цілі.
Саме над обговоренням цього питання працювали учасники мовного клубу Speak Up Students на факультеті іноземних мов під час другої зустрічі із запрошеним гостем волонтером, викладачем ірландцем Бренданом Моллой. Здобувачі освіти різних курсів та факультетів вільно висловлювали свою позицію, ділилися думками у просторі глобалізаційних, міжкультурних комунікацій, мали можливість збагатити свій англійський вокабуляр.

Окрема увага була приділена і політично-суспільному аспекту розвитку суспільства: адже становлення ірландської ідентичності, як і української, на шляху до незалежності пройшло боротьбу поглядів, свідомостей, територій. Ми маємо так багато спільного, підтримка ірландського народу для нас, українців, – безцінна.

Висловлюємо велику вдячність Брендану за надану можливість здобувачам вищої освіти доторкнутися до ірландської культури, закріпити навички розуміння та говоріння англійською мовою, за підтримку та поширення українського питання у Європі та світі!

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: СПІВПРАЦЯ ІЗ НОСІЄМ МОВИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ">