SPEAK UP STUDENTS: ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Відповідно до Указу Президента України № 226/2023 від 08 травня 2023 року Україна щороку у травні святкує День Європи.Відзначення цього дня є важливим для нашого народу, адже Україна вже третій рік поспіль боронить свою незалежність, захищає європейські цінності та мир всієї Європи. Беззаперечно, ЄС, зі свого боку, всебічно підтримує нашу державу та наших громадян у прагнення до ідентичності та становлення.
Саме цій події було присвячене заключне засідання мовного клубу Speak Up Students на факультеті іноземних мов, організоване студентською радою факультету на чолі із головою, здобувачкою вищої освіти 2 курсу Анастасією Діденко.

Зустріч пройшла у приємній атмосфері діалогу між викладачами та студентами. Усі присутні не лише згадали історичні передумови виникнення ООН як основної світової організації, яка покликана підтримувати мир, а й намагалися разом у живій дискусії та цікавих активностях знайти вирішення глобальних європейських проблем.

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ">