SPEAK UP CLUB: POLLY’S STORIES VS POLYSTORYTELLING

5 жовтня 2023 року студенти факультету іноземних мов мали нагоду допомогти письменниці-початківцю Поллі укласти нові захопливі історії під час засідання мовного клубу «Speak up». Такий інтенсивний майстер-клас з творчого письма провела Сушкевич О.В., кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання.
Цікаво було спостерігати, як студенти різних курсів крок за кроком опановували нові компоненти та стратегії письма, а також творчого представлення своїх доробків цілим колективом з 5 осіб у кожній команді. Неймовірно, але з тих самих вихідних компонентів вийшли 4 особливі динамічні історії, які ляжуть в основу нового роману Поллі.
Пам’ятаймо, що розповідання історій – надзвичайно природній процес для людини, яка взаємодіє як із собою, так із іншими. І життя кожного з нас значною мірою залежить від того, як і які історії ми розповідаємо собі та оточуючим, адже наші історії це і є наша реальність.

" data-title="SPEAK UP CLUB: POLLY’S STORIES VS POLYSTORYTELLING">