15 грудня 2021 року студенти природничо-географічного факультету, факультету фізики, математики та інформатики, факультету інженерної та педагогічної освіти і факультету мистецтв працювали над завданням 4 тестового зошита, поглиблюючи знання про культуру країни, мова якої вивчається. Тема заняття була присвячена Дню Святого Миколая, який православна гілка християнства відзначає 19 грудня, а католицька — 6 грудня.

Результати роботи свідчать про підвищення інтересу до вивчення історії й культури англомовних країн, розвитку творчого мислення, ініціативи, уміння обґрунтовувати свої думки та організації колективної розумової діяльності студентської молоді.

" data-title="СЛУХАЧІ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПРОДОВЖУЮТЬ РОЗШИРЮВАТИ СВОЇ ЗНАННЯ ПРО КУЛЬТУРУ АНГЛОМОВНИХ КРАЇН">

Оволодіння іноземною мовою як засобом міжкультурного спілкування неможливо без паралельного вивчення відповідної культури. Відповідно до Державного стандарту і вимог до викладання іноземних мов, викладачами кафедри іноземних мов забезпечуються всі змістові лінії мовного компонента: мовленнєва, мовна, соціокультурна і діяльнісна. Так, доцент кафедри іноземних мов Щербань І.Ю. в рамках підготовки здобувачів вищої освіти до складання ЄВІ забезпечує вироблення і вдосконалення вмінь та навичок із засвоєння культурних і духовних цінностей свого та інших народів. У контексті іншомовної підготовки майбутні магістри працюють з сучасними країнознавчими матеріалами, активізують лексичний і граматичний матеріал у завданнях, які мають країнознавчий зміст.