СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ СПІЛКУВАННЯ ІЗ НОСІЄМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!

Безсумнівно, практика спілкування у вивченні англійської мови – запорука успішного засвоєння комунікативних навичок. На жаль, для більшості здобувачів освіти вивчення англійської мови закінчується за порогом аудиторії, мало уваги приділяють саме практиці розмовної мови. А така стратегія програшна, якщо хочете вивчити англійську мову. Навіть на базовому рівні англійської здобувач освіти здатний хоч і короткими і не завжди правильними фразами вести діалог. Це поступово розвиває впевненість у промові, яка в майбутньому сприяє успіху з новим матеріалом і використанню його в розмовах. Що буде, якщо не говорити з самого початку? — нездатність розмовляти при знанні матеріалу і розвиток комплексів в англійській мові. Тобто, психологічні перепони.
Подолати їх – це спілкуватися англійською мовою за найменшою можливістю. Скористатися таким шансом регулярно надає факультет іноземних мов. Волонтер, викладач Рон Кейтс за допомогою різних форм організації освітнього процесу під час занять не лише збагачує мову здобувачів освіти, формує міжкультурну іншомовну компетенцію, а й надає знання із різних життєвих тем.

Факультет іноземних мов продовжує серію зустрічей із носієм англійської мови. Заняття відбуваються тричі на тиждень, у понеділок, середу та п’ятницю, на факультеті іноземних мов о 14:20, ауд. 404.

" data-title="СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ СПІЛКУВАННЯ ІЗ НОСІЄМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!">