Шаную воїнів, біжу за героїв України!

29 серпня в Умані відбувся патріотичний захід “Шаную воїнів, біжу за героїв України”, що приурочений Дню памʼяті захисників України. На території центрального стадіону відбувся патріотичний забіг, що мав на меті об’єднати жителів Уманщини та вшанувати пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність нашої держави.
Студенти та викладачі факультету іноземних мов не лишилися осторонь заходу та продемонстрували вдячність рідним полеглих Воїнів.Кожен із учасників отримав табличку, що містила прізвище та імʼя наших героїв, які поклали життя заради України. Крім того, на них було розміщено QR-коди з інформацією про загиблих та їх подвиги на війні.
Нагадаємо, що «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка. Тож сьогодні уманці доєдналися до цієї акції, адже чимало людей знали воїнів особисто, це були чиїсь однокласники, друзі, сусіди, родичі тощо.
Маємо надію, що схожий захід буде проводитися щороку, адже наші герої, що захищають Україну не мають бути забуті!

" data-title="Шаную воїнів, біжу за героїв України!">