РІЗДВЯНІ ТА НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ АНГЛІЇ

Якщо добре розібратися, виявиться, що сучасні різдвяні традиції в Англії мало чим відрізняються від українських. Чому? Вся справа в тому, що у вік глобальних технологій ми маємо можливість перейняти масу цікавих ідей один в одного незалежно від місця нашого проживання чи віддалення від країни, яка нас цікавить.
Однак деякі родзинки все ж залишилися притаманними тільки цій країні. Наприклад, у сільській місцевості на Різдво в Англії на вікна ставлять свічки, які запалюють в темний час доби.
Далеко не всім відомо й те, що улюблений місцевою дітворою Санта Клаус приносить щедрі подарунки саме на Різдво, а не на Новий рік, як це прийнято у нас в Україні.
А також варто відзначити, що прикрашена ялинка спочатку вважалася символом нев’янучої природи, але зараз все частіше замінюється штучною красунею, тому британці все-таки дуже піклуються про збереження їхньої флори.

images Звичайно ж, новорічні традиції в Англії теж існують. Правда, їх набагато менше, ніж у нас, та й саме свято не відзначається з таким розмахом, як, наприклад, Різдво чи Великдень.
У ці зимові дні кожен може взяти участь або просто стати глядачем захоплюючого дійства, учасниками якого є персонажі англійських казок.
У всіх англійських будинках до святкового новорічного столу подають зовсім не вівсянку, як може здатися, а вельми апетитну індичку, приготовлену разом з каштанами та смаженою під соусом картоплею. Крім цього, англійці просто обожнюють тушковану брюссельську капусту, м’ясні пироги і пудинг на десерт.
До речі, не можна не відзначити, що новорічні традиції в Англії щорічно привертають в країну величезну кількість мандрівників з усіх куточків земної кулі. А взагалі це свято прийнято проводити у веселій дружній компанії, на відміну від Різдва, яке відзначається виключно в сімейному колі.

images (1)

" data-title="РІЗДВЯНІ ТА НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ АНГЛІЇ">