РІЗДВЯНЕ ЗАСІДАННЯ МОВНОГО КЛУБУ SPEAK UP STUDENTS

Різдво – це завжди диво, сюрпризи, подарунки та веселий настрій. Здобувачі освіти факультету іноземних мов вміють не лише гарно вчитися, а й весело та продуктивно розважатися. Із таким завзяттям та піднесеним настроєм пройшло підсумкове розширене засідання мовного клубу Speak Up Students.

Зустріч мала безліч активностей та забавлянок, присвячених святкуванню та особливим традиціям відзначення Різдва. Доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Євгенія Процько розпочала засідання цікавими фактами про свято, традиції сімейного святкування. Присутнім було запропоновано згадати різдвяні сімейні фільми для перегляду у родинному колі, знайти їх спільні композиційні елементи та сюжетні лінії. Творча складова імпрези полягала у створенні сюжету власних фільмів на різдвяну тематику за запропонованими героями.

Неочікуваним було рандеву із Санта Клаусом, який завітав на подію із далеких англомовних країн і захопив членів клубу веселими активностями та привітав смаколиками.

Друга частина засідання мовного клубу, проведена здобувачами освіти 2 та 3 років навчання та підготовлена доцентом Людмилою Веремюк та викладачами кафедри теорії та практики іноземних мов Тамілою Філіппович та Ольгою Побережник, була сповнена цікавих фактів про особливості святкування Різдва у Великобританії, Франції, Німеччині та Іспанії. Підсумували подію святковим традиційним різдвяним всесвітньо відомим твором для хору українського композитора Миколи Леонтовича «Щедрик», який інтерпретований не лише українською, а й англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.

Позитивним та смачним завершенням святкування був спільний солодкий подарунок усім здобувачам освіти, які цілий семестр активно відвідував мовний клуб.

Англомовний студентський клуб Speak Up Students це не про нудні лекції та читання творів, це про веселі пізнавальні активності та забавлянки та можливість отримати натхнення для досягнення нових вершин! Чекаємо кожного, хто цікавиться вивченням іноземних мов наступного семестру на засіданнях нашого клубу!

" data-title="РІЗДВЯНЕ ЗАСІДАННЯ МОВНОГО КЛУБУ SPEAK UP STUDENTS">