RELATIONS. WOMAN’S ROLE IN A FAMILY

доценти кафедри англійської мови та методики її навчання Ольга Яловенко та Яків Бойко. Зважаючи на організацію освітнього процесу, заняття було проведено онлайн (платформа Google Meet).
Слід зазначити, що викладачі врахували побажання здобувачів порушити актуальну і водночас складну тему відносин і ролі жінки в сім’ї. Загалом, зустріч вийшла за рамки планованого часу і тривала близько двох годин, адже здобувачі освіти розвивали “живі” дискусії і говорили про сімейні цінності, основні причини розлучень (і часто не погоджувалися зі статистикою, натомість аргументували свою точку зору), аналізували результати закордонних досліджень про роль жінки в сім’ї, суспільстві, та порівнювали їх з українськими реаліями. Близько двадцяти здобувачів освіти активно долучилися до обговорення проблеми “Women’s rights” і кожен з учасників зробив свої висновки чи такою ж є роль жінки зараз, як це було раніше.
Під час зустрічі учасники клубу обмінювалися думками один з одним, виконували цікаві інтерактивні завдання на цифровій дошці Jamboard, шукали відповіді на питання про права жінок та охоче висловлювали свої пропозиції щодо покращення стану проблеми. Особливо активним в обговоренні був здобувач освіти Григорій Терещук, а також здобувачі 3 курсу 32 групи (викладач – Оксана Левчук). Під час зустрічі практикувались також навички аудіювання, адже здобувачі освіти слухали пісню і вставляли пропущені слова. Варто відзначити, що вся зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері, символічним фінальним “акордом” якої стало виконання автентичної пісні викладачем Бойко Я.А. та здобувачем освіти Григорієм Терещуком. Слідкуйте за новинами і не пропустіть наступної зустрічі у мовному клубі “Speak Up” у четвер, 28 вересня.

" data-title="RELATIONS. WOMAN’S ROLE IN A FAMILY">

21 вересня на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася традиційна третя зустріч учасників мовного клубу ‘Speak Up’, яку проводили