РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ EMINENCE

Студенти-переможці проекту EMINENCE 2014 року відбули до європейських навчальних закладів для проходження річного курсу навчання.

Цього року факультет іноземної філології представляють двоє студентів – Сергій Фріз, який проходитиме навчання в університеті Мальмо (Швеція),

EMINENCE 2014.jpg3 EMINENCE 2014.jpg2

та Вікторія Вовковська, яка навчатиметься в Познанському університеті імені Адама Міцкевича (Польща).

EMINENCE 2014.jpg1 EMINENCE 2014

Наразі студенти проходять настановну сесію та готуються до початку навчального року.

" data-title="РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ EMINENCE">

EMINENCE 2014.jpg3 EMINENCE 2014.jpg2