ПРОВЕДЕННЯ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНИХ БЕСІД ЗІ СТУДЕНТАМИ

Відповідно до розпорядження ректора університету «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру» куратори академічних груп факультету іноземних мов провели виховні та роз’яснювальні бесіди із здобувачами вищої освіти щодо недопустимості їх участі у телеграм-чатах та телеграм каналах за тематикою деанонімізації. Що таке деанонімізація? Складається це слово з двох частин: анонім і префікс де-, що вказує на заперечення та означає процес порушення статусу «анонімно» інтернет-користувачем або іншими людьми. Простими словами – коли особисті дані людини в Інтернеті стають надбанням громадськості. До особистих відносять все, що завгодно: від дитячих фотографій до місця роботи.
Було зроблено наголос на тому, що за здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру таких осіб буде притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності, застосовано штрафні санкції (зокрема, щодо батьків).
Звернули увагу на те, що у переважній більшості повідомлення вищезазначеного характеру надходять на прохання учнів та студентів, котрі є підписниками Інтернет-спільнот. Профілактичні бесіди такого змісту проводяться з метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації та забезпечення освітнього процесу. Студентство варто навчати порядку дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

" data-title="ПРОВЕДЕННЯ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНИХ БЕСІД ЗІ СТУДЕНТАМИ">