ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

18 лютого 2015 року на факультеті іноземних мов було проведено І вузівський тур предметної олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 34 студенти усіх етапів навчання та магістранти факультету.

Програма олімпіади передбачала виконання таких завдань: творча письмова робота, аудіювання, комплексний тест із читання та тест на вживання лексики та граматики.
Члени журі – провідні науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови та методики її викладання – проф. Бріт Н.М., доц. Гембарук А.С., доц. Піонтковська Т.О., доц. Деркач С.П. та доц. Капелюшна Т.В. об’єктивно оцінили знання студентів, відзначивши, що в олімпіаді взяли участь справді талановиті, найкращі студенти.

Изображение 001 Изображение 002 Изображение 003 Изображение 004

Результати олімпіади визначалися за критеріями оцінювання різних видів іншомовної мовленнєвої діяльності.

" data-title="ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Изображение 001 Изображение 002 Изображение 003 Изображение 004