PREPARING THE NEXT GENERATION OF UKRAINIAN ENGLISH TEACHERS

19-20 липня 2023 року представники факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук, Олена Бевз, Ілона Бойчевська та Наталя Гут взяли участь у міжнародній конференції «Preparing the Next Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead», проведеної МБО «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» за підтримки Посольства США в Україні. Викладачі факультету долучилися до когорти освітян з різних закладів вищої освіти України, які обговорили основні проблеми розвитку професійних вмінь майбутніх вчителів іноземних мов, особливості запровадження соціально-емоційного навчання та змішаного навчання на заняттях з іноземної мови, використання технології «film club» для інтерактивного навчання тощо. Завершальним етапом конференції стало обговорення державної політики щодо підготовки нового покоління українських вчителів англійської мови. Конференція відзначалася змістовними та цікавими доповідями, презентаціями власного науково-педагогічного досвіду та плідними дискусіями.

" data-title="PREPARING THE NEXT GENERATION OF UKRAINIAN ENGLISH TEACHERS">