ПОРИНАЄМО У ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЗАВДЯКИ КУРСАМ «ІНТЕНСИВ»

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення іноземних мов традиційно значний, оскільки знання хоча б однієї з них розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Наразі, іноземна мова це не просто частина культури певної нації, це і запорука процвітання у майбутній кар’єрі.

Здобувачі вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мають можливість поглиблювати свої знання з англійської мови, адже на факультеті іноземних мов функціонують курси іноземних мов під керівництвом доктора філософії, доцента Сліпенко В. О.

4 березня 2024 року студенти факультетів немовних спеціальностей УДПУ імені Павла Тичини розпочали вдосконалювати свої знання з англійської мови на курсах іноземних мов (Інтенсив).

Доцент кафедри іноземних мов Шумаєва С.П. допомає слухачам опанувати базову граматику, поповнити словниковий запас та навчитись сприймати мову на слух.

Викладачі курсів використовують весь арсенал сучасних передових методів та технологій вивчення англійської мови, крім того вони сфокусовані на застосуванні отриманих слухачами знань у реальних умовах.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до вивчення іноземних мов в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

" data-title="ПОРИНАЄМО У ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЗАВДЯКИ КУРСАМ «ІНТЕНСИВ»">