ПОРТФОЛІО ВЧИТЕЛЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ: ПРИНЦИПИ УКЛАДАННЯ І ОЦІНЮВАННЯ

13 червня 2014 року на факультеті іноземної філології відбувся Міжнародний науково-методичний семінар «Портфоліо вчителя іноземних мов: принципи укладання і оцінювання».

Семінар розпочала директор інституту міжнародного співробітництва, завідувач Лабораторії порівняльної педагогіки, доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Заболотна Оксана Адольфівна, яка наголосила на важливості ролі вчителя іноземних мов у сучасному суспільстві.

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014

На засідання виступила кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з соціалізаційних питань Гембарук А.С. з доповіддю «Шкільний вчитель нового покоління».

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg1Зміст та типологію портфоліо вчителя розкрила кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов Гут Н.В.

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg2

Професор О.А. Заболотна підкреслила різницю між освітою минулого та сьогодення, значення різних лексем «тоді і зараз», продемонструвавши присутнім цікавий відеоролик.

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg3

Цікавою та корисною стала інформація провідного фахівця наукового відділу Володимира Понедільчука, щодо особливостей створення сайту вчителя (викладача).

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg4

Новинкою в роботі семінару стали 4 інтелект-кафе, відбір до яких відбувався згідно лотереї-запрошення : піцерія «Портфеллі», кафе «Загадковий вміст», інтернет-кафе «Віртуальний портфель», буфет «П’ятірочка». Завданням інтелект-кафе стало «споживання» особливого «меню».

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg5

Після жвавого обговорення у інтелект-кафе, кожна робоча група представила результати своєї роботи.

Відтак, представники піцерії «Портфеллі» Яна Бондарук та Олег Комар дали відповіді на запитання: Що таке портфоліо вчителя? Для кого воно потрібне?».

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg6.jpg7

Олександр Коваленко та Елизавета Панченко, учасники буфету «П’ятірочка» пояснили хто оцінює портфоліо, які критерії оцінювання портфоліо та яку оцінку має найкраще портфоліо.

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg9

Світлана Шумаєва, господар кафе «Загадковий зміст» розповіла учасникам семінару якою має бути структура портфоліо.

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg6

Представник інтернет-кафе «Віртуальний портфель» Ольга Свиридюк познайомила з особливостями створення персонального сайту вчителя іноземної мови.

" data-title="ПОРТФОЛІО ВЧИТЕЛЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ: ПРИНЦИПИ УКЛАДАННЯ І ОЦІНЮВАННЯ">

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014

семынар Портфоліо вчителя 13 06 2014.jpg2