20-22 травня 2024 року відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освіти IV курсу ОС «Бакалавр». В рамках чинних освітніх програм, за якими навчаються студенти IV курсу, передбачено написання випускних кваліфікаційних робіт для демонстрації компетентностей, набутих під час навчання. Це дозволяє cтудентам поглибити розуміння обраної теми, розвинути дослідницькі здібності та підготуватися до професійної діяльності або подальшого навчання в магістратурі. Крім того, написання випускної кваліфікаційної роботи сприяє розвитку критичного мислення, вміння самостійно аналізувати інформацію і формулювати аргументовані висновки.
Слід зазначити, що зустріч включала в себе публічні виступи здобувачів освіти, питання та обговорення відповідей, а також обмін рекомендаціями стосовно покращення представлених робіт. Керівники бакалаврських робіт ознайомили учасників з порядком проведення захисту, наголосивши на необхідності дотримання регламенту виступів тощо.
Кожен здобувач освіти представив свою випускну кваліфікаційну роботу, продемонстрував результати досліджень та відповів на запитання членів комісії. Серед тем робіт були: Ways of motivating high school learners in the EFL classroom, Creating a positive emotional atmosphere in the English language classroom, Interactive ways of improving grammar skills of middle school learners та інші. Члени комісії активно ставили запитання щодо методології досліджень, теоретичних аспектів та практичної значущості отриманих результатів. Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки та дослідницьких навичок, глибоке розуміння обраних тем.
Загалом, попередній захист випускних кваліфікаційних робіт пройшов успішно. Комісія відзначила актуальність обраних для дослідження тем та високу якість виконаних досліджень.

" data-title="ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ IV КУРСУ ОС «БАКАЛАВР»">