ПЕРШИЙ КРОК У НОВЕ ЖИТТЯ

31 серпня 2014р. напередодні Дня Знань у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася посвята першокурсників у студенти.
Цьогорічне свято мало свою надзвичайну атмосферу. Дух патріотизму піднімався і котився навкруг могутньою хвилею, коли після кожного віншування наймолодших студентів лунало над площею «Слава Україні!», «Героям слава!»
Таким настроям напевне поклали початок піднесене звучання Гімну України та ритуал совісті й честі – хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та мирних жителів держави у військовому конфлікті на Сході.
Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний, вітаючи першокурсників та їх батьків, викладачів, співробітників, наголосив: «Ми живемо в історичний момент – будується наша держава. Вона будується дуже важко, дуже складно. Народжується в муках. Але вона є і буде. Держава не надається і не передається. Вона відвойовується у важкій боротьбі, яка триває до сьогодні. Тому від свідомості кожного з нас залежить в якій державі ми житимемо завтра. Адже свобода — це найбільший дар, яку людина отримала тут на землі. І її ніхто не може в нас відібрати. Нехай справжній патріот живе у кожному з вас, а свобода та гідність будуть в ваших серцях, в вашій свідомості, в вашій душі. Пам’ятайте, Україна – це ви. Бажаю усім нам миру та віри в щасливе майбутнє української держави!»

_DSC6345
Щирі привітання звучали також від присутніх почесних гостей – депутата Верховної ради 1-3 скликань, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, керівника Асоціації правників України, заслуженого юриста України, голови наглядової ради університету Василя Костицького, Президента міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл»», члена наглядової ради університету Стіва Вебера, виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Уманської міської ради, випускника нашого університету Олександра Цебрія.
Від імені студентства першокурсників поздоровляла голова студентського наукового товариства, член вченої ради університету, магістрантка факультету української філології Лариса Сауляк, від батьків – мати першокурсниці Віта Носальська. Як продовження її материнського благословення прозвучала улюблена народом «Пісня про рушник» у виконанні кандидата сільськогосподарських наук, доцента, голови профспілкового комітету університету Олександра Осадчого.

_DSC6370

Свято продовжилося на територіях факультету іноземної філології. Батьки та студенти мали нагоду ознайомитися з історією, традиціями факультету, навчальними кабінетами.

_DSC6333 _DSC6451
Збори першокурсників відкрила декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.
Збори відбувалися за присутності адміністрації факультету іноземної філології та кураторів академічних груп першого курсу.
Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань Алла Степанівна Гембарук змалювала специфіку позанавчальної діяльності факультету.
Про перспективи участі студентів в різноманітних міжнародних програмах і фондах повідомив заступник декана з міжнародної діяльності Петро Миколайович Грабовий.

IMG_20150831_125430
Усі виступаючі бажали першокурсникам успіхів у новому для них статусі та висловили сподівання, що вони стануть гідними високого звання – студент факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

" data-title="ПЕРШИЙ КРОК У НОВЕ ЖИТТЯ">

_DSC6345