Цього разу темою конкурсу було визначено: «Science and Technologies». На першому етапі конкурсі старшокласники навчальних закладів м. Суми, Києва, Умані зібралися на занятті-тренінгу «Film Club» на базі Класичної гімназії м.Суми аби переглянути, опрацювати, обговорити науково-фантастичний фільм «Марсіанін» («The Marcian») з метою створенння орієнтаційної бази для подальшої роботи учасників конкурсу – написання короткого есе за темою «The role of science and technology and wonders of scientific advancements».
Учасників заходу привітали організатори конкурсу к.пед.н., доц, в.о.зав.кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Г.І.Подосиннікова, к.філол.н., доц., доцент кафедри О.В.Багацька та К.Ф.Хафізов вчитель англійської мови Класичної гімназії м.Суми, магістрант СумДПУ, член Студентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур (керівник – Г.І.Подосиннікова). На занятті були присутні представники співорганізаторів: д.пед.н., проф., зав.кафедри педагогіки та методики навчання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету Черниш В.В., , к.філол.н., доц., заступник декана факультету іноземних мов з міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету Сушкевич О.В., учні Класичної гімназії, учні Гімназії №1 м. Суми під керівництвом Магіс В.В., учні ЗЗСО№25 під керівництвом Ходенко З.Б.
Педагоги та здобувачі освіти висловили зацікавленість у конкурсі, відзначили його креативність, сучасність, актуальність.
Всім присутнім надзвичайно сподобався фільм і якісно, ретельно, креативно розроблений комплекс вправ з ефектною мультимедійною презентацією. Учасники отримали заряд сили духа, оптимізму, мужності, мотивації до професіоналізму, віри в цінності гуманізму, освіти та науки.
Організатори конкурсу побажали учасникам натхнення та успіху на продуктивному етапі – у процесі написання конкурсної роботи.
Журі, у складі якого є американські викладачі Julie Kasper (RELO) та Meg Riley (Childhood Education International), з ентузіазмом чекають на конкурсні роботи – впевнені, вони будуть дуже цікавими!

" data-title="ПЕРШИЙ ЕТАП УСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ КОРОТКИХ ЕСЕ ЗА АВТЕНТИЧНИМ ФІЛЬМОМ (ІЗ МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ)">

05.05.2023р. відбувся перший етап усеукраїнського конкурсу коротких есе за автентичним фільмом (із міжнародною участю), який започаткувала кафедра англійської філології та лінгводидактики та Міжуніверситетська НДЛ сучасних технологій навчання іноземних мов і культур СумДПУ імені А.С.Макаренка, а факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виступив у якості співорганізатора.