ПЕРШІ КРОКИ В НАУЦІ

Студентська наукова робота посідає важливе місце у науковій діяльності будь-якого закладу вищої освіти. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини намагається залучати креативну та
інтелектуальну молодь до важливих, хоча й іноді перших кроків у науці. Так, 23 квітня 2019 року на кафедрі іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини було проведено круглий стіл «Перші кроки в науці». З вітальним словом до учасників звернулась к.пед.н., доцент,т.в.о. завідувача кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Свиридюк О.В. Модератором заходу була кандидат педагогічних наук, доцент Щербань І.Ю.
Учасники круглого столу розглянули чимало цікавих питань, які викликали жваве обговорення.

Зокрема, присутні мали можливість дізнатись про використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях з англійської мови (Слободяник Руслана, 1 курс, природничо-географічний факультет, науковий керівник – доцент Щербань І.Ю), те, що ми постим і як лайкаєм на Facebook (Мікалеян Офелія, 2 курс, факультет соціально-психологічного освіти, науковий керівник – доцент Свиридюк О.В.), сучасні стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті (Пастушок Сніжана, 1 курс, факультет початкової освіти, науковий керівник – доцент Бондар Г.О.), тест DAF, як можливість проходження стажування та навчання у Німеччині (Ірина Кобилецька, 1 курс, Інститут економіки та бізнес освіти, науковий керівник – доцент Бойчевська І.Б.), музику, як інструмент для вивчення англійської мови (Бондаренко Анастасія, 5 курс, факультет мистецтв, науковий керівник – доцент Загоруйко Л.О.), особливості змагальної діяльності жінок-боксерів (Ярош Альона, 5 курс, факультет фізичного виховання, науковий керівник – доцент Загоруйко Л.О.), доступність вищої освіти у США (Качур Світлана, 2 курс, природничо-географічний факультет, науковий керівник – доцент Шумаєва С.П.), підходи до навчання вимови при вивченні іноземної мови (Гончарук Ілона, 2 курс, факультет дошкільної та спеціальної освіти, науковий керівник – доцент Павлюк В.І.), використання Інтернет-ресурсів як засобу стимулювання навчальної діяльності при вивченні німецької мови (Юлія Федчик, 1 курс, факультет дошкільної та спеціальної освіти, науковий керівник – доцент Веремюк Л.Л.), моральні та ціннісні орієнтації як засіб гуманістичного спілкування майбутнього вчителя (Віктор Слоквін, 2 курс, факультет фізичного виховання, науковий керівник – ст. викладач Мамчур Є.А.), особливості молодіжного сленгу в англійській мові (Похольчук Тетяна, 1 курс, факультет української філології, науковий керівник – викладач Палагута І.В.), використання мобільних додатків для вивчення англійської мови (Денисюк Катерина, 2 курс, факультет фізики, математики та інформатики, науковий керівник – викладач Комар О.С.)

Пишаємося першими науковими здобутками студентів, бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові наукові вершини.

" data-title="ПЕРШІ КРОКИ В НАУЦІ">