ПЕРШІ КРОКИ У ПРОФЕСІЇ – НЕЗАБУТНІ!

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні шанують важливу після матері особу у житті кожного – педагога. Це день, коли дякуємо учителю, викладачу, освітянину за знання, пораду та підтримку.
Цього року факультет іноземних мов започаткував нову традицію – надавати майбутнім учителям можливість спробувати себе в обраній професії. Так, 29 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти 1 та 2 курсів провели фахові заняття із дисципліни «Практика усного та писемного мовлення», що дало їм змогу продемонструвати навички тримати себе перед аудиторією, прямої комунікації, живої бесіди, вчасної реакції на питання.

Ініціатива проведення дня студентського самоврядування на факультеті іноземних мов була сприйнята здобувачами освіти натхненно, жваво та з ентузіазмом. Дякуємо усім, хто долучився.

" data-title="ПЕРШІ КРОКИ У ПРОФЕСІЇ – НЕЗАБУТНІ!">