З 28.28.2023 по 01.09.2023 на прохання педагогічних працівників відбулися додатково заплановані курси підвищення кваліфікації на тему «Організація освітнього процесу з англійської мови в закладах базової середньої освіти НУШ (для вчителів, які викладають у 5-6 класах за новим Державним стандартом базової середньої освіти у 2023/2024 навчальному році)». Тема досить актуальна, про що зауважували самі освітяни ще під час реєстрації та оформлення супровідного пакету документів. Викладала курси досвідчений фахівець з методики навчання англійської мови, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Алла Гембарук.
Метою курсів було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя англійської мови освітніх закладів. Напрям – Інноваційні технології навчання англійської мови. Форма навчання – дистанційна (платформа «Google Meet»). Усі практичні заняття були забезпечені наочними матеріалами для кожного слухача. Загальна тема включала такі підтеми: Introduction to the INSETT programme, Understanding leaners, their needs and learning preferences, Understanding standards and curricular, Understanding teaching and learning in the new context, Understanding lesson planning: Lesson Planning Design Models, Contemporary Approaches to Lesson Planning, Developing Language Skills. Course books evaluation, Assessment for Learning.
Заняття проводилися в інтерактивному форматі на засадах конструктивістського підходу. Слухачі мали змогу не лише поділитися власним досвідом викладання, а й отримати нові знання шляхом виконання різних активностей. Такий формат роботи забезпечив як комунікативну практику, так і розвиток ключових умінь 21 століття: креативність, критичне мислення, робота в команді, комунікація, цифрова грамотність. Такий підхід до організації занять на практиці продемонстрував особливості організації освітнього процесу з англійської мови в НУШ.
По завершенню курсів усі слухачі отримали Сертифікат про підвищення кваліфікації із зазначеної теми. Курси «Планування уроків англійської мови в сучасному освітньому процесі НУШ», які буде викладати Алла Степанівна, заплановано на 16 жовтня. Наразі вже зареєстровано близько 20 осіб. Запрошуємо всіх охочих долучитися до команди однодумців та отримати новий досвід! Більш детальну інформацію та умови реєстрації можна знайти на сайті університету: https://udpu.edu.ua/navchannia/kpk

" data-title="«ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДАХ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НУШ»">