НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТУ

Аби краще зрозуміти структуру занять, побудованих за принципом «від практики до теорії», для учасників були організовані майстер-класи з окремих розділів програми. Викладач кафедри англійської мови та методики її навчання Олександр Слободяник успішно провів майстер-клас з теми «Brief Overview of Giving and Receiving Feedback». Учасники літньої школи також мали можливість продемонструвати свої вміння планувати та проводити заняття за новою програмою. Фрагменти занять, які вони підготували і провели, стали свідченням того, що очікувані результати тренінгів були досягнуті. З цим завданням успішно впоралися і представники нашого факультету, викладачі кафедри англійської мови та методики її навчання Ангеліна Колісніченко та Вікторія Кобилянська.

" data-title="НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТУ">

Постійно дбаючи про підвищення свого фахового рівня, викладачі факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у липні 2017 року вкотре скористалися нагодою відвідати літню школу професійної майстерності, організовану Британською Радою в Україні спільно з Українським відділенням Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної. Ця школа була організована у рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Серед учасників літньої школи – 46 викладачів англійської мови та методики навчання іноземних мов із восьми університетів, які виявили бажання приєднатися до пілотування нової програми з методики навчання англійської мови у 2017-2018 н.р. Метою тренінгів було ознайомлення з основними принципами побудови нової програми та підходами до планування та проведення занять з методики навчання англійської мови. Члени робочої групи проекту «Шкільний вчитель нового покоління» цього разу спробували себе у ролі тренерів. Серед них і викладачі нашого факультету професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук та Олена Бевз.