НОВІ КРОКИ ПРОЕКТУ «ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ»

7-9 листопада 2013 року в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні в м. Вишгород відбулася конференція для членів робочої групи. Наш університет представляли Оксана Заболотна, координатор міжнародної діяльності УДПУ, професор кафедри іноземних мов, Алла Гембарук, заступник декана факультету іноземної філології з гуманітарно-соціалізаційних питань, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, і Олена Бевз, заступник декана факультету іноземної філології з педагогічної практики, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання.

фото1

Учасники семінару під керівництвом Вікторії Іваніщевої, координатора проекту, плідно працювали над змістом допроектного дослідження. Надзвичайно цінним було обговорення нагальних проблем в галузі шкільного навчання іноземних мов, питань методичної підготовки майбутніх учителів іноземних мов та визначення шляхів їх удосконалення.

фото2

" data-title="НОВІ КРОКИ ПРОЕКТУ «ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ»">