Цього тижня учасники проєкту “Professional Development for Instructors of Pre-Service Teachers” мали згоду двічі зустрітися та обговорити напрацювання та подальші перспективи співпраці.
Перша зустріч відбулася 14 листопада, яку провела Ольга Сушкевич, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання. Це зібрання було присвячено співпраці у напрямку внутрішньої академічної мобільності між установами, які представляють учасники проєкту. Вдалося досягти згоди у питаннях, що стосуються підготовки таких обмінів.
16 листопада відбулася наступна зустріч, присвячена підбиттю основних підсумків проєкту, обговоренню можливостей подальшого професійного розвитку, у тому числі ще раз піднімалося питання внутрішньої академічної мобільності. Це зібрання проходило за ініціативи та підтримки Regional English Language Office (RELO), U.S. Embassy, Kyiv, Julie Kasper, Meg Riley, Alisa Vereschagin.

" data-title="НОВІ ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ “PROFESSIONAL DEVELOPMENT FOR INSTRUCTORS OF PRE-SERVICE TEACHERS”">