22 вересня 2017 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчально-педагогічної практики для студентів третього курсу напряму підготовки 6.020303 Філологія. Мова і література (англійська)*.

З вітальним словом до студентства звернулася декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко. Заступник декана з питань педагогічної практики кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз провела інструктаж з техніки безпеки та познайомила студентів з розподілом за загальноосвітніми навчальними закладами міста. Із завданнями практики та детальними рекомендаціями з оформлення супровідної документації студентів ознайомили групові керівники та методисти з англійської мови доц. Бріт Надія Михайлівна, доц. Бевз Олена Павлівна, доц. Гембарук Алла Степанівна, доц. Вінг Тетяна Олександрівна, Слободяник Олександр Олександрович, Олексюк Наталія Василівна.

Бажаємо нашим студентам плідної практики!

" data-title="НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ТРЕТЬОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

На факультеті іноземних мов продовжується пілотування інноваційної програми з методики навчання англійської мови згідно з наказом МОН України № 871 від 12.08.2015 р. «Про проведення педагогічного експерименту щодо методичної підготовки майбутніх вчителів англійської мови».  Навчально-педагогічна практика є інтегрованою частиною вище згаданої програми, розробленої в рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Практична підготовка студентів має наскрізний характер і відбувається впродовж вивчення всього курсу методики навчання англійської мови під час педагогічної практики в загальноосвітніх навчальних закладах. То ж студенти третього курсу у 2017-2018 н.р. переходять від етапу «керованого спостереження» до етапу «асистента вчителя». Під час перебування у школі в ролі помічника вчителя упродовж п’ятого-шостого семестрів студенти займаються плануванням, мікровикладанням та надають посильну допомогу вчителям англійської мови. Модулі в цих семестрах містять завдання для спостереження та пов’язують заняття з методики з педагогічною практикою. Студентам рекомендується проводити один день на тиждень на заняттях у школі, з відривом від навчального процесу в університеті.

Бажаємо нашим студентам плідної практики!