13 жовтня 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІІ курсу 32зс групи та ІV курсу 41з групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини доктора педагогічних наук, професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику та призначення групового керівника – методиста з англійської мови, викладача кафедри англійської мови та методики її навчання Надію Миколаївну Ремезовську.
Навчальна педагогічна практика триватиме два тижні, під час яких студенти-практиканти відвідуватимуть й аналізуватимуть уроки вчителів англійської мови та самі проводитимуть уроки та позаурочний захід з англійської мови.

Груповий керівник практики провела для здобувачів інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, зокрема наголосила на необхідності виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога») на базі проходження практики.
Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики та професійного зростання!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ІІІс та ІV КУРСІВ">