26 вересня 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІІ курсу 34с групи, та ІV курсу 41, 42, 43 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.

З вітальним словом до присутніх звернулася в.о. декана факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Юріївна Казак, яка зазначила, що у цьому навчальному семестрі здобувачі вищої освіти завершують проходження навчальної педагогічної практики, а саме її етапу «Асистент вчителя», виконуючи завдання для спостереження, розроблені робочою групою спільного проекту Британської ради в Україні та Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління», а також займаючись плануванням, мікровикладанням та наданням посильної допомоги з навчальної та виховної роботи вчителям англійської мови, за якими вони закріплені. Попереду студентів очікує виробнича практика, під час якої вони вповні зможуть реалізувати свої уміння та знання необхідні сучасному вчителю для успішного здійснення освітнього процесу з іноземних мов.

У ході роботи конференції керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів вищої освіти на навчальну педагогічну практику та призначення групових керівників – методистів з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її навчання: кандидата педагогічних наук, доцента Євгенію Сергіївну Процько, кандидата філологічних наук, доцента Ольгу Валентинівну Сушкевич. Практику здобувачі вищої освіти проходитимуть у закладах освіти міста Умані та за місцем проживання чи працевлаштування.

Групові керівники практики ознайомили студентів із критеріями оцінювання їхньої роботи під час практики, необхідними звітними матеріалами та провели інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, особливо загостривши увагу на необхідності виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» на базі проходження практики.

Бажаємо студентам плідної роботи та професійного зростання!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІІс та ІV КУРСІВ">

Бажаємо студентам плідної роботи та професійного зростання!