24-25 березня 2016 року на базі Херсонського державного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури».
У вітальному слові проректора з наукової роботи ХДУ, голови галузевої конкурсної комісії Валентини Федяєвої до учасників конференції наголошувалося, що на розгляд конкурсного комісії надійшло 119 робіт, проте право взяти участь у підсумковому етапі вибороли 30 студентів різних ВНЗ України із Києва, Ніжина, Глухова, Переяслав-Хмельницького, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільського, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси, Миколаєва, Херсона. Серед них наша учасниця – студентка III-го курсу факультету іноземних мов Юлія Кавун.
У перший день роботи конференції був проведений круглий стіл «Філологічні школи ХДУ: досягнення та перспективи» за участі провідних вчених-лінгвістів, професорів Херсонського державного університету Лариси Бєлєхової, Людмили Руденко, Світлани Солдатової, Ольги Заболотської, де науковці-початківці мали змогу дізнатися про основні напрямки розвитку наукових шкіл факультету іноземної філології одного з провідних вишів Півдня України. В подальшому на учасників конференції очікувала насичена пізнавальна програма знайомства з університетом та містом Херсоном.
25 березня учасники конкурсу презентували результати своїх наукових досліджень на секційних засіданнях: «Дискурс у міжкультурній комунікації», «Лінгвостилістичні засади дослідження художнього тексту», «Багатство мов», «Пріоритетні вектори літературознавчих досліджень», де обговорення доповідей супроводжувалося плідними дискусіями та настановами стосовно перспектив студентських наукових доробків.
За участь у II-ому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури» студентка III-го курсу факультету іноземних мов Юлія Кавун отримала сертифікат учасниці та нагороджена дипломом III ступеня.

bTBj9pQHeo0 NMqPwKpU3vM конк ргм 2Вітаємо Юлію та її наукового керівника кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії та практики іноземних мов нашого університету Піонтковську Тетяну Олександрівну з вагомою перемогою в царині студентської науки та сподіваємося, що цей результат надихне наше студентство на нові наукові здобутки.
Оцінуючи результати участі в конкурсі, студентка висловлює свою вдячність адміністрації університету, декану факультету іноземних мов Надії Михайлівні Бріт, викладачам кафедри теорії та практики іноземних мов та її завідувачці Ірині Олександрівні Білецькій за надану можливість взяти участь у конкурсі, за всіляке сприяння та відчутну моральну підтримку.

" data-title="НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ">