НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У ВНЗ

1 жовтня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з педагогічної практики у ВНЗ для магістрантів ІІІ курсу 351пхо групи, які навчаються за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) та 352пхф групи, які навчаються за спеціальністю 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).
Педагогічна практика у ВНЗ є складовою частиною професійної підготовки спеціалістів за освітнім ступенем «магістр». Вона дозволяє студентам набути практичних навичок та досвіду викладацької роботи, необхідних для викладання дисципліни за профілем набутої спеціальності у вищих навчальних закладах після отримання ОС магістра. Педагогічній практиці у ВНЗ передує вивчення курсів з педагогіки вищої школи та методики викладання у вищих навчальних закладах. Педагогічна практика магістрантів є складовою частиною навчально-виховного процесу, заключним етапом теоретичної і практичної підготовки висококваліфікованих спеціалістів, засобом формування у них навичок педагогічної і наукової діяльності та умінь ефективно працювати в різноманітних виробничих умовах.
Під час конференції заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про направлення магістрантів для проходження практики на випускаючі кафедри англійської мови та методики її навчання та теорії та практики іноземних мов. Груповий керівник к.філол.н., доцент Тетяна Олександрівна Вінг провела інструктаж з техніки безпеки. З програмою практики й необхідними звітними матеріалами з англійської мови студентів ознайомили методисти з англійської мови к.філол.н., доцент Тетяна Олександрівна Вінг, із зарубіжної літератури – к.філол.н., доцент Галина Валентинівна Осіпчук, із перекладу – д.п.н., професор Ірина Олександрівна Білецька. Присутні на конференції методисти, викладачі кафедр англійської мови і методики її навчання, слов’янських мов та зарубіжної літератури, теорії та практики іноземних мов дали вичерпні відповіді на запитання магістрантів та побажали їм натхнення, відваги та набуття професійного досвіду.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У ВНЗ">