НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

27 лютого 2019 р. відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» 15с, 16с груп І курсу та 21-23, 24і груп IІ курсу факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Ця практика є невід’ємною складовою професійної підготовки студентів відповідно до типової програми курсу з «Методики навчання англійської мови», розробленої МОН України та Британської Ради в Україні в рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління». Студенти продовжують виконувати програму першого етапу практики – «кероване спостереження». Вони виконують завдання для спостереження аналізуючи явищами, опановані на навчальних заняттях з методики навчання англійської мови. Декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко привітала студентів, а керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила їх із розподілом за закладами повної середньої освіти міста Умані. Груповий керівник та методист з англійської мови Вікторія Олександрівна Кобилянська провела інструктаж з техніки безпеки та нагадала основні положення виконання та організації практики.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ">