18 лютого 2019 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 26с, 27с груп ІІ курсу, та 31-33, 34і, 35і груп IIІ курсу факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Роботу конференції відкрила декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка привітала студентів із продовженням роботи в якості помічника учителя у закладах повної середньої освіти міста Умані. Заступник декана з питань педагогічної практики кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила практикантів з розподілом на бази практики та провела інструктаж з техніки безпеки. Присутні на конференції групові керівники та методисти з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її навчання кандидат педагогічних наук, доцент Яна Володимирівна Бондарук, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Володимирівна Шульга та викладач Ангеліна Іванівна Колісніченко зорієнтували студентів щодо часу і місця зустрічі з дирекцією шкіл та надали рекомендації стосовно виконання програми практики та підготовки пакету звітних документів.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">