НАСКІЛЬКИ ВИ СМІЛИВІ ВИСТУПАТИ ПЕРЕД АУДИТОРІЄЮ?

Спілкування – одна із найважливіших навичок у вивченні іноземної мови. Виступ перед аудиторією є її невід`ємною складовою. Саме закріпленню цього вміння було присвячене чергове засідання мовного клубу Speak Up students, яке відбулося на факультеті іноземних мов 12.10.2023 року, організоване членами студентського самоврядування факультету.

Заняття було проведено у формі стендапу (Стенда́п-коме́дія — сольний гумористичний виступ перед живою аудиторією, один з жанрів розважальних програм). Учасники клубу мали можливість не лише дізнатися про факти із історії жанру, порівняти виступи українських та американських коміків, а й самостійно спробувати себе у ролі актора, поділитися своєю цікавою історією із життя.

Як виявилося, виступати перед аудиторією – це досить непроста справа; розповісти жарт, зацікавити інших – досить складно, навіть коли ви вільно почуваєтеся у колективі.Тому, запрошуємо всіх приєднуватися до засідань нашого мовного клубу. Спілкування, обговорення та активна навчальна діяльність допоможуть розвиватися, нададуть сміливості та впевненості у собі. Як стверджує народне прислів’я, не соромно не знати, соромно не вчитись.

" data-title="НАСКІЛЬКИ ВИ СМІЛИВІ ВИСТУПАТИ ПЕРЕД АУДИТОРІЄЮ?">