НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

26 лютого 2016 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання ФАНІК – клубу (Франція, Англія, Німеччина, Іспанія, Китай), приурочене до Міжнародного дня рідної мови. Під час засідання були відзначені переможці І вузівського туру олімпіади з німецької і французької мови як другої іноземної. Грамоти переможцям вручила декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Бріт Надія Михайлівна.

" data-title="НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ">