НА ФАКУЛЬТЕТІ СТАРТУВАЛА ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

12 лютого 2016 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів ІV курсу з 15 лютого по 27 березня 2016 року.
Відкрила конференцію вітальною промовою до практикантів декан факультету іноземних мов, к.пед.н, доцент Бріт Надія Михайлівна.

Изображение 003Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста, провела інструктаж з техніки безпеки, підкреслила важливість педагогічної практики у професійній підготовці та відповідальність, що лягає на студента-практиканта.

Изображение 009Студенти виконуватимуть функції вчителя англійської мови, зарубіжної літератури та класного керівника. Присутні на конференції групові керівники та методисти від кафедри англійської мови та методики її викладання к.пед.н., доцент Капелюшна Тетяна Вікторівна, к.пед.н., доцент Деркач Світлана Петрівна, к.пед.н. Холод Ірина Василівна, к.пед.н. Солодчук Альона Валеріївна та викладачі кафедри Підгаєцька Анна Віталіївна, Опришко Анна Юріївна і Пономарьова Оксана Андріївна; від кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури к.філол.н., Черевченко Вікторія Валентинівна, від кафедри педагогіки к.п.н., доцент Добридень Алла Володимирівна, від кафедри психології к.п.н., доцент Галина Олексіївна Шулдик, ознайомили студентів із програмою практики та переліком звітних матеріалів.

Изображение 006 Изображение 008 Изображение 011 Изображение 014 Изображение 015 Изображение 017Бажаємо нашим студентам здобуття нового досвіду, позитивних вражень та успіхів!

" data-title="НА ФАКУЛЬТЕТІ СТАРТУВАЛА ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ">