МИСТЕЦТВО У КОНТЕКСТІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Істинна метa мистецтва –повчати,
поступово возвеличуючи людський дух (Венсан д’Енді)

Існує в світі відомий, але неосяжний термін «мистецтво». Усе, до чого ми звертаємось, невід’ємно стосується лише його: будинок — архітектура, зображення — графіка, живопис. Нехай щось незрозуміло, але можна впевнено сказати – це Мистецтво. Вивчення мистецтва – це процес не тільки розширення знань та вироблення естетичних смаків, це ще й велике задоволення.
Фото 1 Так, 25 лютого викладачами кафедри англійської мови та методики її викладання Постоленко Іриною Сергіївною та Сундуком Русланом Васильовичем були проведені заняття з практики усного і писемного мовлення на тему «Мистецтво» (англ. Art) зі студентами третього курсу факультету іноземних мов у художньому музеї (картинній галереї) м. Умані. Наразі студенти вивчають види та твори мистецтва англійською мовою, тому заняття в художньому музеї допомогло їм краще засвоїти навчальний матеріал.
Фото 2 Фото 3Фондова колекція музею нараховує понад 10 тисяч одиниць збереження. Серед живописних творів музейної збірки велику цінність мають роботи західноєвропейських художників XIX — початку XX століть: Д. Беццуолі, Й. Ґреза, Я. Сімона, Р. Крижанівського, А. Буша, К. Мардзевича, І. Соколова, С. Рейхана. У картинній галереї широко представлене національне образотворче мистецтво — зберігаються роботи українських художників XX століття: І. Їжакевича, М. Глущенка, В. Литвиненка, К. Трохименка, Г. Чернявського, В. Балановського, Г. Задорожнього, В. Лопухова, Ф. Шишка, Ф. Захарова, І. Григор’єва. Серед скульптур унікальними є роботи італійського та польського скульпторів А. Канови і К. Ґодебського.
Фото 4Заняття були проведені в день відкриття виставки, приуроченої творчості видатного українського митця Тараса Шевченка. Студенти змогли ознайомитися з картинами, які написані на основі сюжетів творів великого поета. Крім того, у музеї була виставка українських вінків та прикрас, а також народної вишивки уманських майстрів, що надзвичайно зацікавило студентів.
Заняття-екскурсії, які проведені з метою вивчення творчості українських та зарубіжних майстрів та художників, допомогли студентам краще засвоїти тему та отримати надзвичайну естетичну насолоду.

" data-title="МИСТЕЦТВО У КОНТЕКСТІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Істинна метa мистецтва –повчати,
поступово возвеличуючи людський дух (Венсан д’Енді)