МИ-ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Приємно, що студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини можуть зібратися не тільки під час лекційних чи практичних занять, але й на свіжому повітрі, щоб з користю попрацювати. Така активність студентів свідчить, що їм не байдуже, як жити, вони прагнуть тримати свої побутові умови і стан навколишнього середовища в належному стані.
Отож, хлопці та дівчата І курсу (11, 12 груп) факультету іноземних мов сумлінно прибирали територію навколо університету, відведену нашому факультету. Якісній роботі сприяла сонячна погода та гарний настрій.

Всі ми повинні розуміти, що обличчя місць, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого рідного університету. А ще, пам’ятайте – чисто не лише там, де прибирають, а й там, де не смітять!
Ми – за чисте довкілля!

" data-title="МИ-ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ">