ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ

Конференція стала черговою подією в низці щорічних наукових заходів, проведених факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у тісній співпраці з Офісом трансатлантичної мобільності університету імені Адама Міцкевича, Українською асоціацією дослідників освіти та за інформаційної підтримки Британської Ради в Україні. До участі у наукових дискусіях традиційно запрошені вчителі шкіл і студенти.
Цього року почесними гостями конференції є: менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина Жданова, директор Центру трансатлантичної мобільності Познанського університету імені Адама Міцкевича (Польща) доктор Катажина Хадась та 12 співкоординаторів програми EMINENCE з Північного університету (Вірменія), Університету Бабеш-Боляі (Румунія), Могильовського державного університету імені А.О.Кулешова (Республіка Білорусь), Ванадзорського державного університету імені Ованеса Туманяна (Вірменія), Сухумського державного університету (Грузія), Університету Григола Робакідзе (Грузія), Вітебського державного університету (Росія), Азербайджанського технічного університету (Азербайджан), Сумського державного університету (Україна), Полеського державного університету (Республіка Білорусь), Познанського університету імені Адама Міцкевича (Польща), тощо.

У ході конференції підведено підсумки п’ятирічної співпраці консорціуму з 20 університетів у рамках міжнародних проектів EMINENCE (2012 2016) та EMINENCE 2 (2013 2017) та заслухано проміжний звіт щодо участі факультету іноземних мов УДПУ в спільному проекті МОНУ і Британської Ради «Шкільний учитель нового покоління».
Саме широкий інтерес науковців із усіх регіонів України, Польщі, Румунії, Грузії, Вірменії, Білорусі, Азербайджану, Молдови, Китаю, Великобританії дає змогу сподіватися, що цей досвід матиме продовження.
Конференцію відкрила проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ імені Павла Тичини Владилена Сокирська.

Гостей університету сердечно привітав ректор Олександр Безлюдний, який представив традиції й сучасне життя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З привітанням учасників та гостей конференції виступили уманський міський голова Олександр Цебрій і директор проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» Світлана Шитікова. З інформацією про факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини виступила декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко. Усі господарі зичили учасникам конференції плідної праці, цікавих наукових дискусій, цінного спілкування.
Робота конференції запланована за низкою напрямів, зокрема: академічна мобільність як інструмент входження України у світовий освітній простір; освітня теорія і практика у світовому контексті; мовний дискурс у соціальній і освітній практиці; шкільний учитель іноземних мов нового покоління. Практичної цінності конференції надають англомовні семінари «Bloom’s taxonomy» «Giving and receiving feedback» «Multiple intelligence» “Lesson planning” “Bloom’s taxonomy in lesson planning”.

Сподіваємося, що ця конференція стане поштовхом до інтеграції різних галузей наукового знання. Вона вже привернула увагу не лише педагогів, але й істориків, філологів, економістів.

Наукові дискусії, продовжені на сторінках науково-педагогічного журналу «Порівняльно-педагогічні студії», будуть надруковані разом із рекомендаціями конференції, розробленими у процесі обговорень і круглих столів.

" data-title="ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ">

25 – 26 травня 2017 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Міжнародна наукова конференція «ТРАНСФОРМАЦІЇ В УКРАЇНСЬКІЙ ОСВІТІ І НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ: СВІТОВИЙ КОНТЕКСТ».