ЛІНГВОКУЛЬТУРНА АКЦІЯ ” НІМЕЧЧИНА: КРАЇНА ТА МОВА”

26-го вересня на факультеті іноземної філології відбулася лінгвокультурна акція «Німеччина: країна та мова», приурочена до Дня Європейських мов, метою якого є підтримка розвитку мов і їх розмаїття.

DSC_1590

Адже пріоритетом Європейського Союзу є багатомовність, а стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому Європейський день мов закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Така позиція є справді актуальною та постійно сповідується на факультеті іноземної філології, де готують фахівців з іноземних мов.

DSC_1508

Німеччина та її мова стали предметом обговорення з ряду причин. Для країни осінь є знаковою, оскільки 3-тє жовтня відзначається як День німецької єдності. В кінці вересня на початку жовтня щорічно відбувається також знаменитий пивний фестиваль в Мюнхені, Октоберфест, наймасовіше народне гуляння в світі. Крім того, цього року, починаючи з 16-го вересня, в Україні стартували Тижні німецької культури.
В свою чергу, німецька мова, як одна із найбільш уживаних в Європі, є мовою, багатство якої є по-справжньому невичерпним, яку варто вивчати та постійно вдосконалювати.
Організаторами заходу на факультеті стали кафедра теорії та практики іноземних мов, ФАН-клуб та студентське самоврядування факультету іноземної філології. Його програма, до якої увійшли інформаційний блок, культурна програма, лінгвокраїнознавча вікторина, зреалізовувалася за активної участі студентів III-IV-го курсів, які вивчають німецьку мову як спеціалізацію, були підготовлені в групах спеціальні випуски газет-стіннівок.

DSC_1523 DSC_1581
Позитивним був відгук про захід в заключному слові заступника декана факультету іноземної філології з соціалізаційних питань Алли Гембарук, яка відзначила належний рівень організації заходу в цілому, активність учасників, їх талановитість та креативність та висловила побажання щодо продовження започаткованої традиції святкування Німецької осені.

DSC_1585

" data-title="ЛІНГВОКУЛЬТУРНА АКЦІЯ ” НІМЕЧЧИНА: КРАЇНА ТА МОВА”">