ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО ДРУЖНЬОГО КОЛЕКТИВУ!

31 серпня 2023 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулася традиційна зустріч першокурсників та їх батьків з адміністрацією факультету. Зустріч проводилася у змішаному форматі. З вітальним словом до нових здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» звернулася в. о. декана факультету іноземних мов, доктор філософії, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Юлія Казак, яка розповіла про особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Євгенія Процько, заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань, ознайомила присутніх із особливостями організації виховної роботи. Заступник декана з міжнародної діяльності Ольга Сушкевич розповіла про міжнародну академічну мобільність здобувачів вищої освіти на факультеті іноземних мов. Також до першокурсників та їх батьків звернулася голова студентської ради факультету Анастасія Діденко. Після розподілу здобувачів вищої освіти на академічні групи була проведена година куратора.

Ласкаво просимо, шановні першокурсники! Нехай навчання на факультеті приносить Вам задоволення!

" data-title="ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО ДРУЖНЬОГО КОЛЕКТИВУ!">