КУРСИ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ

У період з 10 по 14 квітня 2023 року на базі факультету іноземних мов відбувалися курси підвищення кваліфікації вчителів, які проводила Сушкевич Ольга Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент.
Змістове наповнення було спеціально розроблене для підтримки та фасилітації ефективної роботи викладача в умовах війни в Україні. Відповідно, складовими компонентами курсів стали соціально-емоційне навчання, турбота про себе, визначення та досягнення особистих та професійних цілей. На заняттях слухачі мали змогу одразу практикувати представлений матеріал та виконувати численні творчі завдання, які, здебільшого, займали не більше 2 хвилин, що є особливо цінним для завжди завантаженого роботою вчителя.

На прохання учасників підвищення кваліфікації Ольга Валентинівна розробила дві додаткові сесії, представивши для використання та впровадження під час уроків більше 20 сучасних онлайн-технологій навчання.
Бажаємо успіхів та продуктивного особистісного та професійного зростання!

" data-title="КУРСИ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ">

Бажаємо успіхів та продуктивного особистісного та професійного зростання!